- Szczegóły
-
Opublikowano: środa 07-01-26 | 12:56
-
RS
Świąteczna atmosfera, piękne dźwięki i licznie zgromadzona publiczność – tak w skrócie można opisać II Koncert Świąteczno-Noworoczny, który odbył się 4 stycznia 2026 roku w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej im. dra Pawła Sochy w Bolesławiu. Wydarzenie zostało zorganizowane z inicjatywy Wójta Gminy Bolesław, Gminnej Biblioteki Publicznej w Bolesławiu oraz Publicznego Przedszkola w Bolesławiu z oddziałem w Samocicach. Niedzielne popołudnie upłynęło pod znakiem muzyki i wspólnego świętowania. Na scenie wystąpiła Grupa Bolesławianie, prezentując repertuar świąteczno-noworoczny, który spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem publiczności. Znane melodie, kolędy oraz radosne utwory noworoczne wprowadziły uczestników w wyjątkowy nastrój i stały się okazją do wspólnego kolędowania. Wyjątkowym elementem koncertu były gościnne występy przedszkolaków z Bolesławia oraz Samocic. Najmłodsi artyści z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowali przygotowane występy, dostarczając publiczności wielu wzruszeń i uśmiechów. Ich obecność na scenie była dowodem na to, że tradycje muzyczne są pielęgnowane już od najmłodszych lat.
>> Czytaj więcej: II Koncert Świąteczno-Noworoczny w...