Pszok w pawłowie już otwarty
- Szczegóły
- Opublikowano: poniedziałek 07-06-21 | 10:45
- RS
Od 1 czerwca 2021 roku funkcjonuje Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Pawłowie. Punkt jest czynny w każdy poniedziałek:- w okresie od 1 kwietnia do 30 września w godzinach od 14:00 do 19:00,
- w okresie od 1 października do 31 marca w godzinach od 12:00 do 17:00.




Ustala się dzień 4 czerwca 2021 r. (piątek) dniem wolnym od pracy dla pracowników Urzędu Gminy w Bolesławiu w zamian za dzień Święto Pracy przypadający 1 maja 2021 r. w dniu wolnym od pracy, tj. sobotę.
W związku z obniżeniem poziomu wody na rz. Wisła poniżej poziomu ostrzegawczego, a także w związku z korzystnymi prognozami pogody na najbliższy okres odwołuję się z dniem 21.05.2021 r. od godz. 9.00 stan pogotowia przeciwpowodziowego na obszarze gmin Bolesław, Szczucin i Mędrzechów.
Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bolesławiu informuje o trwajacych naborach na wolne stanowiska urzędnicze: