Informator adresowy

Małopolska deszczówka 2024 - zapisy

Małopolska deszczówka 2024 - zapisy mieszkańców zainteresowanych otrzymaniem zbiornika do magazynowania wody deszczowej.miniatura deszczówka

W związku z ogłoszeniem przez Samorząd Województwa Małopolskiego naboru wniosków do programu „Małopolska deszczówka 2024”, Wójt Gminy Bolesław informuje mieszkańców Gminy Bolesław o możliwości pozyskania dotacji na zakup szczelnego zbiornika naziemnego na wodę deszczową o pojemności 500 do 1000 litrów, w celu zatrzymania wody opadowej lub roztopowej na terenie nieruchomości lub/i wykorzystania magazynowanej wody na cele gospodarstwa domowego i przydomowych ogrodów.

>> Czytaj więcej: Małopolska deszczówka 2024 - zapisy

Przerwa w funkcjonowaniu PSZOK

Informujemy ze ze względów organizacyjnych PSZOK w Pawłowie w dniach 7-8 września 2023 r będzie nieczynny.

Za utrudnienia przepraszamy.

Ankieta kierunki rozwoju do sporządzenia Strategii Rozwoju Gminy Bolesław do roku 2030

informacjaStrategia ta będzie dokumentem określającym długofalowy rozwój gminy oraz narzędziem wykorzystywanym do pozyskiwania środków zewnętrznych na realizację określonych w nim celów. Dokument umożliwi skorzystanie z nowych instrumentów polityki krajowej i regionalnej, w szczególności w ramach nowej perspektywy finansowej Unii Europejskiej na lata 2021–2027. W związku z powyższym Urząd Gminy Bolesław przygotowuje wstępne założenia i kierunki rozwoju gminy, które stanowić będą punkt wyjścia i bazę dla opracowania strategii. Istotne jest więc poznanie Państwa opinii w zakresie dalszego kierunku rozwoju Gminy Bolesław.

>> Czytaj więcej: Ankieta kierunki rozwoju do...

Nabór fiszek projektowych do sporządzenia Strategii Rozwoju Gminy Bolesław do roku 2030

OGŁOSZENIE
informacja


W związku z przystąpieniem przez Gminę Bolesław do sporządzenia Strategii Rozwoju Gminy Bolesław do roku 2030, Wójt Gminy Bolesław zaprasza do przedstawienia propozycji projektów do realizacji na terenie gminy, sprzyjających jej rozwojowi w perspektywie do 2030 roku. Prosimy o zgłaszanie własnych projektów, takich które chcielibyście Państwo (mieszkańcy, przedsiębiorcy, instytucje, stowarzyszenia i inni interesariusze) realizować sami lub w partnerstwach.

>> Czytaj więcej: Nabór fiszek projektowych do...

WAKACYJNE POPOŁUDNIA DLA DZIECI W PLACÓWCE WSPARCIA DZIENNEGO W BRNIU

 logo UE

SPĘDŹ WAKACYJNE POPOŁUDNIA W PLACÓWCE WSPARCIA DZIENNEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Z TERENU POWIATU DĄBROWSKIEGO, W BRNIU.

Dyrektor Zespołu Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Brniu w związku
z realizacją projektu pn. „
Placówka Wsparcia Dziennego dla Dzieci i Młodzieży
z Terenu Powiatu Dąbrowskiego”, ogłasza wznowienie rekrutacji do Placówki Wsparcia Dziennego dla Dzieci i Młodzieży z Terenu Powiatu Dąbrowskiego.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się Regulaminem Rekrutacyjnym oraz o wypełnienie dokumentów aplikacyjnych i złożenia ich w siedzibie Placówki Wsparcia Dziennego dla Dzieci i Młodzieży z Terenu Powiatu Dąbrowskiego: CENTRUM POLONII OŚRODEK KULTURY, TURYSTYKI I REKREACJI
W BRNIU - 33-210 Olesno, Breń 1

>> Czytaj więcej: WAKACYJNE POPOŁUDNIA DLA DZIECI W...